O společnosti


Firma Jiří Najbrt (S-MODEL), je dynamická firma menší velikosti, která se zabývá výrobou hliníkových odlitků, řezáním vysokotlakým vodním paprskem, výrobou modelového zařízení, obráběním (CNC soustružení, frézování) polotovarů pomocí CNC strojů a svařováním hliníku metodou TIG a MIG.

Firma Jiří Najbrt (S-MODEL) byla založena v roce 1995 a hlavním předmětem byla slévárna hliníku, výroba strojních a ručních odlitků ze slitin hliníku litých gravitačním litím do pískových forem.

V návaznosti na poptávku našich zákazníků a také pro rozvoj naší firmy, jsme rozšířili portfolio o CNC soustruhy a CNC frézu. Dokazali jsme zákazníkům na jejich přání a požadavky, dle dodané výkresové dokumentace, dodat hotové a opracované hliníkové odlitky čí jiné poptávané obrobky nezávislé na slévárně.

Pro neustálý zájem z řad zákazníků, jsme v roce 2015 pořídili vodní paprsek. Vodní paprsek je našim nejmladším odvětvím, kterým se zabýváme. Dokážeme řezat jak ve 2D tak i ve 3D. I přesto, že řezáním se zabýváme defakto pár let, z pohledu založení firmy, tak máme s řezáním bohaté zkušenosti, v návaznosti na četnou a různorodou poptávku zákazníků.

V neposlední řadě jsme pořídili svařovací stroje na hliník od firmy Fronius pro zakázkové svařování metodou TIG a MIG.

Galerie