Strojírenská výroba firmy S-MODEL je vybavena nejmodernějšími CNC obráběcími stroji SKT 21 LM, které garantují kvalitní výrobu přesných strojírenských dílců. Novinka firmy HYUNDAI-KIA MACHINE je průmyslový, velmi rychlý dvouosý CNC soustruh se šikmým ložem, určený pro trojsměnný nepřetržitý provoz. Vedlejší časy jsou minimalizovány. Průchozí sklíčidlo umožňuje připojení tyčového podavače až do průměru 65 mm. Hlavním zaměřením výroby strojírny S-MODEL je CNC obrábění precizních a kompletně opracovaných rotačních dílů v kombinaci soustružení, vrtání, závitování a plnohodnotné frézování dle přání zákazníka.

Nabízíme CNC soustružení a CNC obrábění přesných soustružených dílů s vysokou kvalitou, přesností a technologickou náročností. Nabízíme kusovou, malosériovou i sériovou výrobu soustružených součástí na CNC přesných soustruzích. CNC obrábění širokého sortimentu materiálů: vlastní odlitky z neželezných kovů, odlitky z šedé litiny, ocelové odlitky, nerez materiály.

Nově se zabýváme 2D a 3D zakázkovým řezáním vysokotlakým vodním paprskem. Řezání vodním paprskem je moderní, kvalitní a ekologická metoda obrábění široké škály materiálů. Řežeme materiály v tloušťkách od 0,1 mm až 250 mm a maximálním rozměru polotovaru 2000 mm x 3000 mm. Zakázky realizujeme v krátkých termínech, za příznivé ceny. Produkty řezané vodním paprskem najdou uplatnění ve strojírenství, stavebnictví, reklamě, elektrotechnice, lehkém průmyslu, nebo například v zařizování interiérů i exteriérů.