Firma S-MODEL, společnost podnikatelů je mladá dynamická firma menší velikosti, která se zabývá výrobou hliníkových odlitků, řezáním vysokotlakým vodním paprskem, výrobou modelového zařízení a obráběním (CNC soustružení) polotovarů pomocí CNC strojů. Byla založena v roce 1996 a hlavním předmětem činnosti slévárny hliníku je strojní i ruční výroba odlitků ze slitin hliníku litých do pískových forem gravitačním litím. Součástí slévárny je i modelárna, kde probíhá výroba modelových zařízení za použití dřeva a pryskyřic. Snahou slévárny je uspokojit zákazníky, požadující odlitky a služby spojené s výrobou modelů a opracováním odlitků. Na základě Vaší poptávky jsme schopni zajistit kompletní servis při výrobě odlitků, od výroby modelového zařízení až po hotové odlitky včetně obrábění i dalších povrchových úprav.

Slévárna hliníku včetně modelárny sídlí ve městě Krnov 60 km západně od Ostravy v průmyslovém areálu bývalé Karnoly. Cílem slévárny hliníku je zajištění kvality, dodržování termínů a veškerých specifických požadavků zákazníka. Novodobá historie slévárny je charakterizována rozšířením výroby odlitků a opracováním na obráběcích CNC strojích. Z hlediska prodeje svých odlitků slévárna dodává stávající produkci na domácí trh. Dlouholeté zkušenosti s výrobou odlitků, krátké dodací lhůty při požadované kvalitě nás řadí mezi respektované a spolehlivé dodavatele.

Slévárna využívá tavící a formovací technologická zařízení, která zaručují nejvyšší kvalitu odlitků litých do pískových forem. Každou nabídku na výrobu hliníkových odlitků nebo modelového zařízení řešíme individuálně a na základě konkrétních požadavků přistupujeme i k zákazníkovi. Cena se pak odvíjí od složitosti výrobku, náročnosti, technického zpracování a použitého materiálu. Orientujeme se na kusovou a malosériovou výrobu, ale zvládneme i střední a velké série o tisících kusech měsíčně. Mimořádně vyrobíme odlitky větších rozměrů.

Galerie - firma